قفسه کتابخانه ریلی  

قفسه کتابخانه ریلی
قفسه کتابخانه ریلی هم خانواده کمد ریلی اتوماتیک ، برقی و الکترونیکی می باشد. قفسه کتابخانه ریلی بر اساس استاندارد های کتابداری ساخته و استفاده می گردد که یکی از اصلی ترین ویژگی های قفسه کتابخانه ریلی محفوظ بودن کتاب ها و مجلات در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل یونیت های قفسه کتابخانه ریلی می باشد که این موضوع تا حد زیادی باعث افزایش طول عمر مفید کتاب و مجلات می شود. ادامه مطالب ... 

ادامه مطلب  

قفسه کتابخانه  

قفسه کتابخانه

قفسه کتابخانه معمولاً به سه شکل تولید می گردد:
1 - قفسه کتابخانه فلزی     2 - قفسه کتابخانه ریلی     3 - قفسه چوبی
در قفسه کتابخانه ثابت فلزی (طرح قدیم) از سیم مهار کش استفاده می شد و به هنگام برداشتن یا گذاشتن کتاب از قفسه کتابخانه و کشیده شدن کتاب به سیم مهار کش باعث پاره شدن کتاب می شد که نهایتاً باعث نارضایتی بود که نهایتاً طراحان و متخصصان صنعت بایگان جلیس طرحی را به بازار معرفه و عرضه نمودند که در آن قفسه کتابخانه بدون ادامه

ادامه مطلب  

برگزاری کارگاه 2ساعته نقاشی کودکان در کتابخانه بعثت پاوه  

کتابخانه عمومی بعثت شهر پاوه در نظر دارد یک کارگاه فشرده 2 ساعته ی آموزش نقاشی را در ساعت 15 روز چهارشنبه 1396/10/13  در بخش کودک این کتابخانه بصورت رایگان برای رده ی سنی زیر 10 برگزار نماید.از علاقمندان دعوت به عمل می اید جهت آگاهی بیشتر در مورد این دوره رایگان ،  به کتابخانه عمومی بعثت  مراجعه یا با شماره تلفن 46127060  تماس حاصل فرمایند.
 

ادامه مطلب  

برگزاری جلسه با نیروهای خدماتی و حق التنظیف  

فلاح کردآبادی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ظهر امروز مورخ 96/10/5 جلسه ای با نیروهای خدماتی و حق التنظیف کتابخانه های عمومی شهرستان و باحضور مسئولین و متصدیان شیفت کتابخانه ها جهت تعیین خط مشی و شرح وظایف محوله و تعهداتشان به کتابخانه عمومی و همکاران بزگوار و اعضا در حین انجام وظیفه شان و انجام صحیح امورات محوله و دارابودن اخلاق حرفه ای براساس قوانین و ملزومات و چهارچوب های اداری برگزار نمود.

ادامه مطلب  

ویژه برنامه  

 
 ویژه برنامه هفته کتاب، با حضور دانش آموزان مدرسه سمیه در کتابخانه روزبه برگزار گردید. در این برنامه علاوه بر قصه گویی و اجرای مسابقه توسط خانم رحیمی نیکو ، دانش آموزان از کتابخانه بازدید نمودند و با زندگی و کتابخانه شخصی استاد روزبه نیز آشنا شدند. 

ادامه مطلب  

کتابخانه مسجد النبی (ص)  

کتابخانه عمومی مسجد النبی(ص)در سال 1392 به همت خانواده مرحوم حاج حسین جلال پور و به منظور ارج گذاری برای آن مرحوم مورد بهره برداری قرار گرفت این کتابخانه در راستای بسط وگسترش فرهنگ مطالعه مفید ،اشاعه دانش وارتقای فرهنگ کتاب وکتابخوانی همه روزه در دونوبت صبح وعصر بالغ بر 500متر مربع زیربنا دارای سالنهای مالعه خواهران وبرادران بخشهای ویژه کودک ،دفاع مقدس، کرمان شناسی ومرجع پذیرای مراجعین می باشد
آدرس کتابخانه بلوار شهید عباسپور کوچه شماره 35

ادامه مطلب  

عضویت رایگان در کتابخانه عمومی شهرستان پاوه  

به میمنت مناسبت ولادت امام حسن عسگری(ع) عضویت در کتابخانه های عمومی در روز چهار شنبه مورخ  1396/10/06  بصورت رایگان می باشد . از علاقمندان دعوت به عمل می آید جهت بهره مندی از شرایط ویژه عضویت رایگان در این روز با همراه داشتن مدارک لازم:( یک قطعه عکس، فرم تکمیل شده درخواست عضویت، 500توان هزینه صدور و پرس کارت عضویت.) به کتابخانه های عمومی شهر مراجعه نمایند.

ادامه مطلب  

بازدید دبستان دخترانه سید داود موسوی  

 
 
به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب، دانش آموزان مقطع سوم ابتدایی دبستان دخترانه سید داود موسوی از کتابخانه استاد روزبه بازدید نمودند. در این برنامه علاوه بر قصه گویی و اجرای برنامه توسط خانم فلسفی، شرایط عضویت، برنامه های مختلف کتابخانه و بخش روزبه شناسی کتابخانه نیز معرفی گردید

ادامه مطلب  

برگزاری کلاس آموزش کاردستی کودک و نوجوان در کتابخانه بعثت پاوه  

روز سه شنبه21/9/96 کلاس آموزش کاردستی با حضور علاقه مندان از میان گروههای سنی کودک و نوجوان به منظور تقویت قوه خلاقیت و نوآوری اعضا در کتابخانه عمومی بعثت برگزار گردید. شرکت کنندگان با استفاده از کاغذ رنگی و مقوا کاردستی های زیبایی را درست کرده و آن را به کتابخانه اهدا کردند.

ادامه مطلب  

 

ضیافت کتابخانه‌های عمومی کشور برای هفته پایانی آذرماه


بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته پایانی آذرماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در آخرین هفته آذرماه کتابخانه‌های عمومی کشور با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی خواهند بود.
کت

ادامه مطلب  

برگزاری پنجمین جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان قائم شهر  

پنجمین جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان قائم شهر صبح امروز مورخ 96/10/5 باحضور مدیر عامل و اعضا هیات مدیره و امنا انجمن در سالن کنفرانس اداره کتابخانه های عمومی برگزار گردید و مصوبات خوبی را به همراه داشت. همچنین در راستای زمین اهدایی خیر نیکوکار جهت ساخت کتابخانه عمومی و تقسیم کار بین اعضا بحث و تبادل نظر انجام گردید.
 

ادامه مطلب  

ارتقای کتابخوانی توسعه اجتماعی را به همراه دارد/ ضرورت گسترش منابع کتابخانه های عمومی کشور  

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر توجه به اهمیت و نقش بسزای کتابخوانی در توسعه اجتماعی ملت ها تاکید کرد و گفت: کتابخوانی مادر و مبدا توسعه تمدنی جوامع محسوب می شود.
 
به گزارش لیزنا بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی با دبیرکل و مدیران نهاد کتابخانه های عموم کشور با تاکید بر این مطلب افزود: این نهاد به ارتقای کمی و کیفی کتابخوانی و تبدیل کتابخانه ها به عنوان با

ادامه مطلب  

کتابخانه ایمن‌ترین پایگاه فرهنگی اجتماعی در جامعه است  

 
   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با دبیرکل، معاونان و مدیران نهاد گفت: با وجود اینکه در زندگی مدرن اماکن مختلفی مانند فرهنگسراها ساخته‌ایم، اما همچنان کتابخانه‌ها در کنار مساجد ایمن‌ترین اماکن فرهنگی و اجتماعی هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح یکشنبه ۳ دی ماه، با حضور در ساختمان مرکزی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با دبیرکل، معاونان و مدیران  نه

ادامه مطلب  

بازدید امام جمعه محترم گلمکان از بخش کودک و بخش بزرگسال کتابخانه شهید حسینی گلمکان  

 
 در هفته ی کتاب، امام جمعه ی محترم گلمکان : حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای عبدی در کتابخانه شهید حسینی حضور یافتند. در طی این حضور از بخش کتابخانه ی کودک و مخزن اصلی بخش بزرگسال و نشریات کتابخانه بازدید نمودند.
تنظیم: صدیقه حسینائی

ادامه مطلب  

دیدار کتابداران اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول با فرماندار  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ نوراله عباداللهی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول از دیدار صمیمی جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان با مراد یگانه فرماندار این شهرستان در هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.
عبادالهی گفت: در این دیدار صمیمی ابتدا رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول گزارشی مختصر از خدمات و فعالیت‌های فرهنگی این اداره ارایه نمود، سپس مشکلات، تنگناهای پیش روی،  

ادامه مطلب  

جلسه کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی شهدای لواسانات  

جلسه کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی شهدای لواسانات برگزار شد.
 
 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، به همت مسئول و کتابدار شهدای لواسانات، روز چهار ‌شنبه، مورخ 29 آذر ماه 1396 ساعت 16 الی 18،جلسه کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی شهدای لواسانات با حضور 6 نفر از اعضا کتابخانه برگزار شد.
در انتها سرکار خانم پورزارعی به ساخت موش و گربه به روش اوریگامی به شرکت کنندگان آموزش دادند تعداد شرکت کنندگان در ای

ادامه مطلب  

کتابخانه گردی  

معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد خبر داد؛
۱۷ اسفند دعوت به کتابخانه‌گردی در سراسر کشور


محمد اله‌یاری، از دعوت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به «کتابخانه‌گردی» همزمان با سالروز تأسیس این نهاد (۱۷ اسفند) در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، محمد اله‌یاری با اعلام این خبر گفت: توجه به موضوع کتاب و کتابخوانی در طول سال به مناسبت‌های مختلف صورت می‌گیرد؛ برپایی نما

ادامه مطلب  

کلاس آموزش نقاشی در کتابخانه عمومی شهید حسینی فشم  

ششمین  جلسه کلاس آموزش نقاشی در کتابخانه عمومی شهید حسینی فشم برگزار شد. 
 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، به همت مسئول و کتابدار کتابخانه شهید حسینی فشم، علی زرین، کلاس آموزش نقاشی، روز ‌شنبه مورخ 13 آبان  ماه 1396 به سرپرستی ساجده آقامحسنی در محل کتابخانه برگزار شد.
در این جلسه، ساجده آقامحسنی مربی کلاس نقاشی به ارائه سر فصل‌های این جلسه که در مورد میوه های، دیدن سیب و صحبت در باره آن و نقاشی از مدل  بود  پ

ادامه مطلب  

چهارمین جلسه مسئولین کتابخانه های عمومی شمیرانات  

چهارمین جلسه مسئولین کتابخانه های عمومی شمیرانات در سال 1396 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، چهارمین جلسه مسئولین کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات در روز دوشنبه، مورخ 04/10/1396 از ساعت 9 در محل کتابخانه شهید باهنر و با موضوع ارائه برنامه‌های سه ماهه چهارم 1396 کتابخانه ‌ها برگزار شد.
در این جلسه که با حضور رئیس اداره کتابخانه‌‎های عمومی شمیرانات برگزار شد، موضوعاتی چون برنامه‌های مناسبتی سه ما

ادامه مطلب  

.: بازدید از کتابخانه ملی ایران :.  

 
در تاریخ 18 آبان ماه 1396 کلاس درس "مبانی آرشیو" جناب آقای دکتر امیرخانی از ساعت 10 الی 12 در کتابخانه ملی ایران برگزار گردید. بدین جهت دانشجویان ورودی 94 کارشناسی برای نخستین بار از کتابخانه ملی ایران بازدید نمودند. دانشجویان به همراهی جناب آقای توکلی، راهنمای بازدید و کارشناس کتابخانه ملی، از بخش های مختلف کتابخانه ملی چون تالار عمومی، کودکان، ایران شناسی و اسلام شناسی، مواد غیر کتابی و موزه بازدید نمودند.
برای مشاهده ی عکس های بیشتر به ادام

ادامه مطلب  

برگزاری کارگاه آموزشی «خادم» در کتابخانه عمومی شهید باهنر  

کارگاه آموزش طرح خادم(خانواده آماده در مخاطرات) در کتابخانه عمومی شهید باهنر سرابله برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، نوراله عباداللهی، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول از برگزاری کارگاه همگانی آموزش یک روزه آمادگی برای مواجهه با مخاطرات و بلایای طبیعی، موسوم به «طرح خادم» ویژه اعضای کتابخانه و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و جمعی از کارکنان ادارات خبر داد.
عباداللهی گف

ادامه مطلب  

آموزش نقاشی با موضوع شب یلدا در کتابخانه عمومی شهید حسن حسینی فشم  

یازدهمین جلسه  آموزش نقاشی با موضوع شب یلدا در کتابخانه عمومی شهید حسن حسینی فشم برگزار شد. 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، به همت مسئول کتابخانه شهید حسن حسینی فشم، علی زرین، کلاس آموزش نقاشی، روز ‌شنبه مورخ 2 دی  ماه 1396 به سرپرستی ساجده آقامحسنی در محل کتابخانه برگزار شد.
در این جلسه، ساجده آقامحسنی مربی کلاس نقاشی به ارائه سر فصلهای این جلسه که در مورد شب یلدا و مراسم های مربوط به یلدا بود پرداخت.
 

ادامه مطلب  

چهارمین جلسه مسئولین کتابخانه های عمومی شمیرانات  

چهارمین جلسه مسئولین کتابخانه های عمومی شمیرانات در سال 1396 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، چهارمین جلسه مسئولین کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات در روز دوشنبه، مورخ 04/10/1396 از ساعت 9 در محل کتابخانه شهید باهنر و با موضوع ارائه برنامه‌های سه ماهه چهارم 1396 کتابخانه ‌ها برگزار شد.
در این جلسه که با حضور رئیس اداره کتابخانه‌‎های عمومی شمیرانات برگزار شد، موضوعاتی چون برنامه‌های مناسبتی سه ما

ادامه مطلب  

کلاس خوشنویسی (خط نستعلیق و تحریری) ویژه گروه سنی کودکان و بزرگسالان در کتابخانه شهدای لواسان  

کلاس خوشنویسی (خط نستعلیق و تحریری) ویژه گروه سنی کودکان و بزرگسالان در کتابخانه شهدای لواسان برگزار شد. 
      
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، کلاس خوشنویسی در کتابخانه شهدای لواسان، به همت مسئول و کتابدار کتابخانه، در روز دوشنبه مورخ 27 آذر ماه 1396 از ساعت 16 الی 18 به سرپرستی طیبه میرعماد در محل کتابخانه با حضور 10 هنرجو، برگزار شد.
آموزش خط نستعلیق توسط استاد عزیزی و آموزش خط تحریری توسط استاد میر عماد تدر

ادامه مطلب  

بازدید دانش آموزان مدرسه از کتابخانه  

بازدید دانش آموزان مدرسه حق به جانب روستای علی آباد پاکدشت از کتابخانه                     

دانش آموزان مقطع دهم و یازدهم دبیرستان دخترانه"حق به جانب" از  توابع روستای علی آباد پاکدشت از کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) بازدید نمودند. 
در این بازدید دانش آموزان با بخشهای مختلف کتابخانه از جمله: مخزن، سالن مطالعه، بخش مرجع، بخش نوجوان، بخش کودک ، بخش نشریات آشنا شدند. 
همچنین کتابدار کتابخانه، توضیحاتی در خصوص نحوه عضویت در کتابخانه  و امانت

ادامه مطلب  

شصت و یکمین جلسه مستمر قصه های شنیدنی 22آذر ماه برگزار گردید  

فکر می کنید بچه هااگر یه روز آقا شیرهبیاد تو بخش کودکبا غرشی مثل رعدفکر می کنی چی میشه؟اگر آقا شیره بازعادت کنه همیشهسر بکشه تو مخزنیا تو اتاق بازی یا که بیاد بشینهچهارشنبه ها وسط کلاس قصهیا بکشه خمیازهیا بدوه تو سالن، فکر می کنی چی میشه؟آها. مثل اینکه دارم قصه این هفته را تعریف می کنم.حواسم نبود دیگه. تا همین جا باشه تا *چهارشنبه عصر ساعت16 بخش کودک کتابخانه قائمیه اشکنان منتظر شما هستیم.*برای بچه های گروه سنی الف نیز خاله با مانیای مهربون و

ادامه مطلب  

بازدید کودکان مهدستاره ها از کتابخانه شهیدحسینی و به ویژه بخش کودک کتابخانه و شرکت در مسابقه نقاشی  

 
در روز 24 آبان (روز کتاب و کتابخوانی) کودکان مهدستاره ها به همراه تنی از چند مربیان مهد، در کتابخانه حضور یافتند. در این جلسه قصه خوانی صورت گرفت و در انتها کودکان در مسابقه نقاشی که به مناسبت هفته کتاب برگزار شده بود، شرکت نمودند.
تنظیم: صدیقه حسینائی

ادامه مطلب  

برگزاری نشست کتابخوان ویژه " کتابداران" کتابخانه های شهرستان  

در دومین روز از هفته کتاب و کتابخوانی، یکشنبه 21 آبانماه، نشست کتابخوان ویژه کتابداران با حضور فرماندار، بخشدار و معاون فرماندار و مسئولین وکتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز بعد از نماز مغرب و عشاء در کتابخانه روضه الشهدای میرک آباد برگزار شد.
در این نشست،کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز به همراه خانواده هایشان به معرفی کتابهای مورد علاقه خود پرداختند.
در این جلسه  کتابهای «تاثیر بر  فمنیسم  بر فروپاشی حکومت ها»  توس

ادامه مطلب  

جشن اهدای کتاب در دبستان شهید طاهری اشکنان با حضور مسئول کتابخانه قائمیه اشکنان برگزار شد  

جشن اهدای کتاب در دبستان شهید طاهری اشکنان با حضور مسئول کتابخانه قائمیه اشکنان برگزار شد.به مناسبت بازگشایی دوباره کتابخانه ی مدرسه ای دبستان شهید طاهری اشکنان که به همت و تلاش مربی پرورشی این آموزشگاه سرکار خانم فرمانی در بخشی از فضای این آموزشگاه انجام شد، دانش آموزان این مدرسه نیز برای همکاری در راه اندازی و تقویت این کتابخانه، جشن اهدای کتاب گرفتند. در این برنامه که با حضور مسئول کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان و همچنین سرکار خانم مظفر

ادامه مطلب  

برگزاری نمایشگاه کاریکاتور کتاب در کتابخانه شهید باهنر سرابله  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی ایلام؛ نوراله عبادالهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول، از برگزاری نمایشگاه کاریکاتور کتاب در این شهرستان خبر داد.
عبادالهی گفت: در دومین روز از هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کاریکاتور کتاب در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول با حضور علی محمدنیاکان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مراد یگانه فرماندار شهرستان چرداول، مراد جلیلیان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان

ادامه مطلب  

Education: Choosing a School (K-12)  

دیدن این صفحه از یک کتابخانه عمومی در آمریکا برایم جالب بود. درباره کمک به والدین در انتخاب مدرسه مناسب برای فرزندان است. کتاب و یک سری وب سایت ها را معرفی کرده که به معیارهای انتخاب مدرسه مناسب و همچنین ارزیابی مدارس پرداخته اند.
رهنمون کردن افراد به لینک ها و منابع معتبر و مفید برای مسائل روزمره زندگی از نقش هایی است که کتابخانه عمومی می تواند به عهده بگیرد.

ادامه مطلب  

اهداء کتاب، اهداء زندگی  

«آئین اهداءکتاب» همزمان با هفته کتاب توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام؛ نوراله عباداللهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول از برگزاری «آئین اهداءکتاب» دراین شهرستان خبرداد.
عبادالهی گفت: این برنامه که ازسلسله برنامه های ترویج کتابخوانی توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول بود به مناسبت هفته کتاب برگزارگردید.
رئیس اداره کتابخانه ها

ادامه مطلب  

تازه های کتاب در کتابخانه شهیدحسینی  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
نمایشگاه کتاب های نورسیده در کتابخانه شهید حسینی گلمکان.
ادب الهی - از سیادت تا وزارت- افسانه درخت خرما و بزی- اگر من جای تو بودم- الفبای کامپیوتر- آبنبات هل دار- باغ خرمالو- برکت و... اسامی تعدادی از این کتابها می باشد.
تنظیم: صدیقه حسینائی

ادامه مطلب  

کارگاه قصه خوانی و بلند خوانی در کتابخانه عمومی اندیشه لواسان  

کارگاه قصه‌خوانی و بلندخوانی کتاب ویژه گروه سنی  8تا 12  در کتابخانه اندیشه لواسانات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، به همت مسئول کتابخانه، لیلا فراهانی، کارگاه قصه‌خوانی و بلندخوانی دو کتاب 101 قصه از دنیای حیوانات نوشته ازوپ ترجمه پریسا همایون روز، و اگر من خلبان بودم نوشته احمد اکبر پور ویژه گروه سنی 8تا 12 سال، روز پنج‌شنبه، مورخ 23 آذر ماه 1396 در محل کتابخانه ساعت 11:30 الی 12:30، توسط اعضای کودک 8

ادامه مطلب  

اجرای برنامه‌های متنوع کتابخانه‌ای در قلبِ شهر اراک  

 
کتابخانه عمومی آیت‌الله اراکی با بیش از ۲۴ هزار عنوان کتاب و برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع، همه روزه پذیرای جمعی از اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی است.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتابخانه عمومی آیت‌الله اراکی شهرستان اراک با برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوعی همچون: نشست تخصصی کتاب‌خوان فرهنگ و هنر در دانشگاه علمی کاربردی اراک، اجرای طرح «سین هشتم، سبد کتاب» در آپارتمان‌های مجاور کتابخان

ادامه مطلب  

یک روز به یاد ماندگی با فرزندان اشکنانی  

نام برنامه: بازدید دبستان استثنایی امید همراه با قصه گویی و کتابخوانی
شهرستان: لامرد نام کتابخانه: قائمیه اشکنان
زمان:13/09/1396
جامعه مخاطب برنامه(جامعه هدف): دانش آموزان دبستان استثنایی امید
معرفی مختصر برنامه: برنامه دیدار دانش آموزان از کتابخانه ها همیشگی است اما حضور دانش آموزان استثنایی که ناتوانی های ذهنی یا بدنی دارند شیرینی های خاص خودش را برای دو طرف دارد . در این جلسه که برای سال دوم و برای سومین بار در مقاطع مختلف سال تکرار می شود قص

ادامه مطلب  

ویژه برنامه کودک و خانواده و پنجاه و هفتمین جلسه قصه گویی های دایی امید  

پنجاه و هفتمین جلسه قصه گویی مستمر قصه های شنیدنی دایی امید به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، به صورت ویژه برنامه کودک و خانواده آینده ای روشن با کتاب، عصر شنبه27 آبان ماه در محل کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان برگزار گردید. در ابتدای جلسه که با حضور کودکان و نوجوانان دختر و پسر، والدین و گروهی از مسئولین برگزار شد حجه الاسلام والمسلمین صفری امام جمعه محترم بخش اشکنان با تقدیر از فعالیت های مثبت کتابخانه عمومی در سطح جامعه و با اهمیت خواندن مطا

ادامه مطلب  

کتابخوان دی ماه  

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پنج کتاب‌ «آمادگی در برابر زلزله» نوشته حسین دانشفر و احمد حسینی، «جوان‌ترین رهبر (زندگی داستانی شهید نواب صفوی)» نوشته نادره عزیزی نیک، «روزی که مداد شمعی‌ها به خانه برگشتند» نوشته درو دی‌والت با ترجمه محبوبه نجف‌خوانی، «عاشقی به سبک ون‌گوگ» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان، «غروب خورشید در سامراء» نوشته محمدرضا بایرامی برای طرح کتاب‌خوان ویژه دی ۱۳۹۶ از سوی نهاد کتابخانه‌ها

ادامه مطلب  

هم‌زمان با هفته وحدت در روستاهای زلزله‌زده ثلاث باباجانی صورت گرفت  

برگزاری برنامه‌های فرهنگی و توزیع بسته‌های کتاب و لوازم‌التحریر

جمعی از کارکنان و کتابداران اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه با حضور در روستاهای مناطق زلزله‌زده شهرستان ثلاث باباجانی، ضمن اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی به توزیع بیش از ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر و کتاب در بین دانش آموزان این مناطق اقدام کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، به مناسبت هفته وحدت، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی

ادامه مطلب  

برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی قائمیه اشکنان  

برای شرکت در مسابقه کتابخوانی دو تیر دو نشون را می توانید از طریق ربات تلگرام 
@ashkananlib_bot
وارد شده و به سوالات پاسخ دهید
 


عنوان برنامه

موضوع برنامه

روز برگزاری

ساعت برگزاری


کودک و خانواده در آینده ای روشن

ویژه برنامه کودک و خانواده (اجرای برنامه ،قصه گویی و... و تقدیراز برترین اعضای یکساله کتابخانه

27/08/1396

16:00


همسفر با دوست

کتابخانه گردی ویژه رانندگان تاکسی های شهری و اجرای طرح کتابخانه کوچک در تاکسی های شهری

28/08/1396

16:30


چگونه بنویسیم،

ادامه مطلب  

نشست تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی چناران، گلبهار و گلمکان به ریاست معاون فرماندار در محل فرماندار  

نشست تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی چناران، گلبهار و گلمکان به ریاست معاون فرماندار در محل فرمانداری برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران، نشست تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرهای چناران، گلبهار و گلمکان با حضور معاون فرماندار، نماینده ولی فقیه، رییس اداره کتابخانه های عمومی وحداکثر اعضای این انجمن در محل فرمانداری برگزار شد.
در آغاز نشست معاون فرماندار ضمن خوش آمد به حاضران و یادآوری مناسبت ها

ادامه مطلب  

جلسه کلاس آموزش نقاشی در کتابخانه عمومی شهید حسینی فشم  

هفتمین  جلسه کلاس آموزش نقاشی در کتابخانه عمومی شهید حسینی فشم برگزار شد. 
 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، به همت مسئول و کتابدار کتابخانه شهید حسینی فشم علی زرین، کلاس آموزش نقاشی، روز ‌شنبه مورخ 20 آبان  ماه 1396 به سرپرستی ساجده آقامحسنی در محل کتابخانه برگزار شد.
در این جلسه، ساجده آقامحسنی مربی کلاس نقاشی به ارائه مطالبی با محوریت هفته کتاب در مورد کتاب و کتابخوانی پرداخت.
 
 

 
 


 

ادامه مطلب  

کلاس آمادگی در برابر زلزله  

همزمان با قرار گرفتن در هفته ی  کاهش بلایای طبیعی کتابخانه سلمان ساوجی اقدام به برگزاری کلاس توجیهی و آمادگی در برابر زلزله کرد.
در این برنامه از سرکار حانم شرافت عضو جمعیت هلال احمر ساوه دعوت به عمل آمد تا توضیحاتی پیرامون زلزله برای دانش آموزان بیان کنند.
در حاشیه ی این بازدید کتاب "آمادگی در برابر زلزله" به دانش آموزان معرفی شد.و در پایان از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کرده و به عضویت کتابخانه درآمدند.

ادامه مطلب  

تحقیق در مورد بررس رابطه نحوه اوقات فراغت و جمعت 93 ص  

تحقیق در مورد بررسی رابطه نحوه اوقات فراغت و جمعیت 93 ص تحقیق در مورد بررسی رابطه نحوه اوقات فراغت و جمعیت 93 ص لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی :وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 92 صفحه قسمتی از متن .doc : فصل اول: کلیات پژوهش مقدمه «خداوند وقتی انسان را آفرید از روح خود در آن دمید.» (سوره مبارکه الحِجر، آیه 28). این بدان معناست که هدف، خلقت موجودی...ادامه و دانلوددانلود گزارش کارآموزی کارشناسی عمران نحوه ساخت و

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1